Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Witajcie na Bohoparty.pl

Animator dla dzieci Mazowieckie

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych. Oferuję bogaty zakres działań. Jestem gotowa, by zabrać wszystkie dzieci w fantastyczną podróż po świecie dobrej zabawy i doskonałego nastroju. Posiadam wiele narzędzi i materiałów, pozwalających na urozmaicenie zabawy.

Kim jestem?

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych.

Stworzyłam markę B-OHO! podkreślającą znaczenie celebracji ważnych życiowych momentów, a także kreującą alternatywną przestrzeń dla najmłodszych. Moja estetyka stroni od krzykliwych i natarczywych animacji dla dzieci.

Zamiast tego stawiam na stworzenie bezpiecznej strefy do zabawy oraz prowadzanie kreatywnych,
sensorycznych zajęć

BohoParty logo

Animacje

Animacje tworzymy
w
unikatowy, nowoczesny sposób. Dzięki temu cechują się estetyką
i harmonią – stawiamy na styl
boho, stylistykę rustylakną oraz
stonowane barwy.

Zabawa

Zabawę opieramy na edukacji, pobudzaniu
kreatywności i rozwoju.
Prowadzimy warsztaty
twórcze oraz uczymy rękodzieła. 
Dopasowujemy atrakcje do wieku oraz 
poziomu umiejętności dzieci.

Kreatywność

Stronimy od jaskrawych,
plastikowych zabawek.
Stawiamy na naturę i wysoką jakość wykorzystywanych przez nas materiałów.
Umacniamy w dzieciach kreatywne
myślenie oraz poczucie estetyki.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Organizując przyjęcie, imprezę okolicznościową lub jeszcze inne wydarzenie, na które zapraszasz gości wraz z dziećmi – a tym bardziej, gdy jest to zabawa dla samych dzieci – pragniesz, by miło spędziły czas. Z przyjemnością podejmę się organizacji czasu dla dzieci na urodzinach, weselu, komunii, imprezach rodzinnych, okolicznościowych czy firmowych. Chętnie zajmę się zaplanowanie i udekorowaniem przyjęć prywatnych – także baby shower oraz powitań po urodzeniu dziecka.

Animator dla dzieci w województwie Mazowieckim

Jako animator dla dzieci mazowieckie doskonale znam potrzeby najmłodszych i wiem, jak sprawić, by na ich twarzy zagościł uśmiech a o nudzie nie było mowy. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu zagwarantować mogę usługi na najwyższym poziomie.

Kocham moją pracę!

Zapewnię bezpieczną strefę do zabawy oraz mnóstwo kreatywnych, sensorycznych zajęć. Tym, co mnie wyróżnia, jest estetyka i harmonia – stronię od krzykliwych zabaw i animacji, jednocześnie stawiając na edukacyjne, interesujące i rozwojowe zabawy. Całość przyjmuje delikatną, stonowaną stylistykę rustykalną lub boho. Dbam o estetyczną aranżację przestrzeni, przystosowaną do stylu przyjęcia. W swoich zasobach posiadam maty, misie, koce, poduszki, drewniane zabawki, suchy basen, konika na biegunach, namioty tipi, klocki, bańki mydlane i inne elementy, które zachwycą każdego malucha.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

W swojej pracy chętnie wykorzystuję elementy rękodzieła, prowadząc twórcze warsztaty, aktywizujące dzieci w każdym wieku. To niezwykle kreatywne zajęcia, podczas których uczę dzieci tworzenia bransoletek, łapaczy snu, zawieszek z filcu i piankowych zwierzaków, czy też podstawowych splotów makramy. Ponadto w ramach zajęć możliwa jest dekoracja tortu, sadzenie roślin, tworzenie kartek tematycznych, ozdabianie masek, kolorowanki oraz inne ciekawe gry i zabawy.

Działam według przygotowanego wcześniej planu

Moja głowa jest pełna pomysłów, dlatego do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny i z pełny zaangażowaniem. Wszelkie kwestie organizacyjne ustalam wcześniej, ponadto jestem otwarta na nowe propozycje – lubię wyzwania, więc chętnie się ich podejmę. Jeśli więc organizujesz przyjęcie lub jakąkolwiek imprezę, na której będą dzieci, nie może mnie na niej zabraknąć. Zapraszam do kontaktu.