Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Witajcie na Bohoparty.pl

Animator na wesele Warszawa

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych. Oferuję bogaty zakres działań. Jestem gotowa, by zabrać wszystkie dzieci w fantastyczną podróż po świecie dobrej zabawy i doskonałego nastroju. Posiadam wiele narzędzi i materiałów, pozwalających na urozmaicenie zabawy.

Kim jestem?

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych.

Stworzyłam markę B-OHO! podkreślającą znaczenie celebracji ważnych życiowych momentów, a także kreującą alternatywną przestrzeń dla najmłodszych. Moja estetyka stroni od krzykliwych i natarczywych animacji dla dzieci.

Zamiast tego stawiam na stworzenie bezpiecznej strefy do zabawy oraz prowadzanie kreatywnych,
sensorycznych zajęć

BohoParty logo

Animacje

Animacje tworzymy
w
unikatowy, nowoczesny sposób. Dzięki temu cechują się estetyką
i harmonią – stawiamy na styl
boho, stylistykę rustylakną oraz
stonowane barwy.

Zabawa

Zabawę opieramy na edukacji, pobudzaniu
kreatywności i rozwoju.
Prowadzimy warsztaty
twórcze oraz uczymy rękodzieła. 
Dopasowujemy atrakcje do wieku oraz 
poziomu umiejętności dzieci.

Kreatywność

Stronimy od jaskrawych,
plastikowych zabawek.
Stawiamy na naturę i wysoką jakość wykorzystywanych przez nas materiałów.
Umacniamy w dzieciach kreatywne
myślenie oraz poczucie estetyki.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Ślub i wesele to wyjątkowy czas i każda Młoda Para pragnie, by był to czas szczególny – nie tylko dla nich, ale także dla Gości, którzy będą im towarzyszyć. Te najważniejsze chwile zwykle chcemy dzielić z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Wśród nich nie brakuje także rodzin z dziećmi. Chcąc zapewnić tym najmłodszym doskonałą zabawę, a tym samym dać też chwilę wytchnienia ich opiekunom, warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje animator na wesele Warszawa.

Animator na wesele w Warszawie

Współczesne trendy w organizacji wesel znacznie odbiegają od tych, które były modne jeszcze kilka lat temu – dziś zdecydowanie bardziej sprawdzają się stonowane, gustowne, naturalne dekoracje, dostojne stroje, wykwintne menu na delikatnie przystrojonych stołach.

Kocham moją pracę!

Współczesne trendy w organizacji wesel znacznie odbiegają od tych, które były modne jeszcze kilka lat temu – dziś zdecydowanie bardziej sprawdzają się stonowane, gustowne, naturalne dekoracje, dostojne stroje, wykwintne menu na delikatnie przystrojonych stołach. Wszystko to jest bliskie także i memu sercu, więc jako animator dla dzieci staram się, by całokształt mojej pracy wpasować w teraźniejsze upodobania i gusty. Oferuję więc unikatowe, nowoczesne, kreatywne i ciekawe animacje dla dzieci podczas wesela, przygotowane w oparciu o stylistykę rustykalną i styl boho, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle estetycznie. Tworzę bezpieczną strefę do zabaw, w której każde dziecko miło spędzi czas na zabawie, jak również na kreatywnych, sensorycznych zajęciach z elementami edukacji i rozwoju.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Bazuję na ciekawych, nowoczesnych i niezwykle angażujących dzieci metodach pracy, prowadząc warsztaty twórcze oraz ucząc rękodzieła. W ramach zajęć możliwe jest tworzenie łapaczy snów, bransoletek, zawieszek z filcu i piankowych zwierzaków, dekoracji tortów, kartek tematycznych, nauka podstawowych splotów makamy, sadzenie roślin, ozdabianie masek. Wszystkie atrakcje dopasowywane są zarówno do wieku, jak i umiejętności dzieci.

Działam według przygotowanego wcześniej planu

W swojej pracy stawiam na najwyższą jakość – począwszy od estetycznej aranżacji przestrzeni dla dzieci, poprzez wykorzystywane materiały, po wszelkie elementy wykorzystywane podczas animacji – maty, misie, koce, poduszki, drewniane zabawki, namioty tipi, klocki, bańki mydlane, kolorowanki. W razie potrzeby zapewniam dodatkową opiekę animatorów. Organizując wesele nie zapomnijcie o najmłodszych gościach – sprawcie im niespodziankę korzystając z usług animatora na wesele. Dzięki temu zapamiętają je na długo, a czas minie im na doskonałej zabawie – ku uciesze Was, ich samych, jak i ich rodziców.