Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Witajcie na Bohoparty.pl

O mnie

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych. Oferuję bogaty zakres działań. Jestem gotowa, by zabrać wszystkie dzieci w fantastyczną podróż po świecie dobrej zabawy i doskonałego nastroju. Posiadam wiele narzędzi i materiałów, pozwalających na urozmaicenie zabawy.

Kim jestem?

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych.

Stworzyłam markę B-OHO! podkreślającą znaczenie celebracji ważnych życiowych momentów, a także kreującą alternatywną przestrzeń dla najmłodszych. Moja estetyka stroni od krzykliwych i natarczywych animacji dla dzieci.

Zamiast tego stawiam na stworzenie bezpiecznej strefy do zabawy oraz prowadzanie kreatywnych,
sensorycznych zajęć

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Dzieci uwielbiają śmiech, radość i doskonałą zabawę, jednocześnie nie przepadając za nudą. By oszczędzić im jej na różnego rodzaju wydarzeniach i imprezach okolicznościowych, przyda się pomoc profesjonalnego animatora zabaw.  Jego zadaniem jest organizacja czasu i przygotowanie rozmaitych aktywności oraz zabaw dla dzieci, które wzbudzą ich zainteresowanie i dzięki którym będą się dobrze bawić podczas przyjęcia.

Kocham moją pracę!​

Zabawa ze mną to czysta przyjemność! Kocham swoją pracę, gdyż jest ona także moją pasją. Kontakt z dziećmi, wspólne zabawy, ich radość i uśmiech to coś, co pobudza mnie do działania i sprawia, że ze wszystkich sił staram się zadbać o ich zadowolenie oraz spełnić wszystkie oczekiwania dotyczące dobrej zabawy. Robię to na swój sposób, bowiem stronię od krzykliwych trendów a swoje animacje tworzę w nowoczesny, unikatowy sposób, który wyróżnia się estetyką i harmonią.

Zadbam o stworzenie bezpiecznej – miłej oku – strefy do zabawy. Skupiam się na prowadzeniu kreatywnych, sensorycznych zajęć, w których nie brak elementów edukacji i rozwoju. Chętnie uczę dzieci rękodzieła, zaś powstałe prace można zabrać ze sobą, co stanowi doskonałą pamiątkę.

BohoParty logo

Animacje

Animacje tworzymy
w
unikatowy, nowoczesny sposób. Dzięki temu cechują się estetyką
i harmonią – stawiamy na styl
boho, stylistykę rustylakną oraz
stonowane barwy.

Zabawa

Zabawę opieramy na edukacji, pobudzaniu
kreatywności i rozwoju.
Prowadzimy warsztaty
twórcze oraz uczymy rękodzieła. 
Dopasowujemy atrakcje do wieku oraz 
poziomu umiejętności dzieci.

Kreatywność

Stronimy od jaskrawych,
plastikowych zabawek.
Stawiamy na naturę i wysoką jakość wykorzystywanych przez nas materiałów.
Umacniamy w dzieciach kreatywne
myślenie oraz poczucie estetyki.

Animator dla dzieci Warszawa

Animator dla dzieci Warszawa to animator na każdą okazję, działający na terenie województwa mazowieckiego i okolic. Dzięki niemu dzieci aktywnie i kreatywnie spędzą czas podczas rodzinnych imprez okolicznościowych, takich jak chrzciny, komunie, wesela czy urodziny dziecka, a także w trakcie trwania innych wydarzeń – festynów, pikników, imprez firmowych, wakacji, ferii, Dnia Dziecka bądź Mikołaja.

Działam według przygotowanego wcześniej planu

Działam według przygotowanego wcześniej planu, zostając otwarta na propozycje oraz dostosowując program do wieku i możliwości dzieci, jak również oczekiwań Klienta. Pełna pomysłów i chęci poznania nowych towarzyszy zabaw, chętnie zajmę się animacją dzieci podczas organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Gwarantuję bezpieczeństwo oraz zapewniam o zadowoleniu najmłodszych uczestników imprezy. Pozostaję do Twojej dyspozycji i czekam na kontakt.