Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Witajcie na Bohoparty.pl

Planowanie oraz aranżacja
przyjęć prywatnych

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych. Oferuję bogaty zakres działań. Jestem gotowa, by zabrać wszystkie dzieci w fantastyczną podróż po świecie dobrej zabawy i doskonałego nastroju. Posiadam wiele narzędzi i materiałów, pozwalających na urozmaicenie zabawy.

Kim jestem?

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych.

Stworzyłam markę B-OHO! podkreślającą znaczenie celebracji ważnych życiowych momentów, a także kreującą alternatywną przestrzeń dla najmłodszych. Moja estetyka stroni od krzykliwych i natarczywych animacji dla dzieci.

Zamiast tego stawiam na stworzenie bezpiecznej strefy do zabawy oraz prowadzanie kreatywnych,
sensorycznych zajęć

BohoParty logo

Animacje

Animacje tworzymy
w
unikatowy, nowoczesny sposób. Dzięki temu cechują się estetyką
i harmonią – stawiamy na styl
boho, stylistykę rustylakną oraz
stonowane barwy.

Zabawa

Zabawę opieramy na edukacji, pobudzaniu
kreatywności i rozwoju.
Prowadzimy warsztaty
twórcze oraz uczymy rękodzieła. 
Dopasowujemy atrakcje do wieku oraz 
poziomu umiejętności dzieci.

Kreatywność

Stronimy od jaskrawych,
plastikowych zabawek.
Stawiamy na naturę i wysoką jakość wykorzystywanych przez nas materiałów.
Umacniamy w dzieciach kreatywne
myślenie oraz poczucie estetyki.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Organizując jakiekolwiek przyjęcie dla swojej rodziny, znajomych, przyjaciół, pracowników pragniesz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie jest to łatwe, dlatego warto pewne kwestie powierzyć profesjonalistom a samemu zająć się tym, co najważniejsze bądź też ze spokojem oczekiwać rozpoczęcia wydarzenia. Zajmuję się planowanie i dekorowaniem przyjęć prywatnych, takich jak urodziny, baby shower, powitania po porodzie i inne. Organizacja przyjęć Warszawa to moja specjalność! Posiadam rozmaite dekoracje oraz elementy niezbędne do tego, by stworzyć klimatyczny, piękny i gustowny wystrój.

Animator dla dzieci Warszawa

Stronię od krzykliwych, wielobarwnych, tandetnych materiałów i gadżetów, stawiając na estetyczne, naturalne, wysokiej jakości produkty i gadżety, doskonale wpisujące się w stylistykę rustykalną i styl boho.

Kocham moją pracę!

W swoich zasobach posiadam atrakcyjne dodatki, które umilą czas najmłodszym uczestnikom przyjęcia, a jednocześnie same w sobie stanowią wyjątkową dekorację. Są to między innymi maty, koce, poduszki, drewniane zabawki, misie, klocki, konik na biegunach, namioty tipi, dzięki którym stworzyć można komfortową strefę chillout – nie tylko dla najmłodszych. Ponadto zapewniam atrakcje dla dzieci na wszelkiego rodzaju imprezach prywatnych i biznesowych. Moją specjalnością są animacje dla dzieci. W ich ramach tworzę nowoczesną i bezpieczną strefę do zabawy oraz prowadzenia interesujących zajęć, dostosowanych do ilości, wieku i możliwości dzieci. Dbam o estetyczną aranżację przestrzeni, dostosowując ją do rodzaju i stylu przyjęcia. Oferuję kreatywne zajęcia z elementami rękodzieła, edukacji i sensoryki.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Wyróżnia mnie niezwykła energia i kreatywność, dzięki którym ciągle tworzę i przygotowują coś nowego. Nie wiem, czym jest nuda, stąd też żadne dziecko nie będzie siedziało przy mnie bezczynnie. Posiadam duże doświadczenie oraz znam techniki, dzięki którym zachęcę do wspólnej zabawy nawet największego uparciucha.

Oferuję bogaty zakres działań. Jestem gotowa, by zabrać wszystkie dzieci w fantastyczną podróż po świecie dobrej zabawy i doskonałego nastroju. Posiadam wiele narzędzi i materiałów, pozwalających na urozmaicenie zabawy.

Działam według przygotowanego wcześniej planu

Organizuję przyjęcia – zarówno pod względem dekoracji, jak i animacji dla dzieci wraz z pełną opieką. Jest to dla najmłodszych Gości okazja do doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń, dzięki czemu mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Pozwól, bym mogła zachwycić Ciebie i zaskoczyć Twoich bliskich unikatową scenografią, dzięki której urodziny, baby shower, powitanie po porodzie i każde inne wydarzenie będzie jeszcze piękniejsze.