Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Witajcie na Bohoparty.pl

Organizacja urodzin dziecka Warszawa

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych. Oferuję bogaty zakres działań. Jestem gotowa, by zabrać wszystkie dzieci w fantastyczną podróż po świecie dobrej zabawy i doskonałego nastroju. Posiadam wiele narzędzi i materiałów, pozwalających na urozmaicenie zabawy.

Kim jestem?

Mam na imię Kamila i zajmuję się planowaniem oraz aranżacją przyjęć prywatnych.

Stworzyłam markę B-OHO! podkreślającą znaczenie celebracji ważnych życiowych momentów, a także kreującą alternatywną przestrzeń dla najmłodszych. Moja estetyka stroni od krzykliwych i natarczywych animacji dla dzieci.

Zamiast tego stawiam na stworzenie bezpiecznej strefy do zabawy oraz prowadzanie kreatywnych,
sensorycznych zajęć

BohoParty logo

Animacje

Animacje tworzymy
w
unikatowy, nowoczesny sposób. Dzięki temu cechują się estetyką
i harmonią – stawiamy na styl
boho, stylistykę rustylakną oraz
stonowane barwy.

Zabawa

Zabawę opieramy na edukacji, pobudzaniu
kreatywności i rozwoju.
Prowadzimy warsztaty
twórcze oraz uczymy rękodzieła. 
Dopasowujemy atrakcje do wieku oraz 
poziomu umiejętności dzieci.

Kreatywność

Stronimy od jaskrawych,
plastikowych zabawek.
Stawiamy na naturę i wysoką jakość wykorzystywanych przez nas materiałów.
Umacniamy w dzieciach kreatywne
myślenie oraz poczucie estetyki.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Urodziny to dla każdego dziecka wyjątkowe wydarzenie, na które z niecierpliwością czeka cały rok. Jeśli pragniesz zapewnić swojemu dziecku urodziny marzeń, to dobrze trafiłeś! Zajmuję się profesjonalną organizacją urodzin oraz innych wydarzeń z udziałem dzieci. Niezależnie od tego, czy urodzinowe przyjęcie odbywać ma się w plenerze, w domu czy lokalu, zadbam o odpowiedni wystrój i atmosferę, gwarantując uśmiech i radość wszystkich jego uczestników.

Organizacja urodzin dziecka w Warszawie

Organizacja urodzin dziecka Warszawa to moja specjalność! Przygotuję estetyczną aranżację przestrzeni dla dzieci, dostosowaną do stylu całego przyjęcia. Dzięki temu tworzę komfortową i bezpieczną strefę, w której nie brakuje takich elementów, jak maty, misie, koce, poduszki, drewniane zabawki, suchy basen, konik na biegunach, namioty tipi, klocki, bańki mydlane, kolorowanki.

Kocham moją pracę!

Dzieci mogą bawić się w niej samodzielnie, natomiast doskonałym jej dopełnieniem są prowadzone przeze mnie warsztaty i zajęcia kreatywne. W ich ramach możliwe jest między innymi tworzenie łapaczy snów, bransoletek, zawieszek z filcu i piankowych zwierzaków, nauka podstawowych splotów makramy, sadzenie roślin, dekoracja tortu, przygotowywanie kartek tematycznych i wiele innych interesujących i unikatowych prac. Ponadto miło możemy spędzać czas, wykorzystując go na rozmaite zabawy i gry.

Dzieci uwielbiają śmiech i radość!

Wynajęcie animatora na urodziny będzie najlepszym prezentem dla dziecka! Już nie musisz martwić się o to, by zapewnić swojemu dziecku oraz jego małym przyjaciołom interesujące atrakcje – zajmę się planowaniem, organizacją i przeprowadzeniem całości w sposób, który zachwyci Ciebie oraz każdego milusińskiego. Tym, co wyróżnia moją pracę, jest estetyka i harmonia, obecna zarówno w aranżacjach przestrzeni, które tworzę, jak i w prowadzonych przeze mnie animacjach. Uwielbiam styl rustykalny i boho, i to właśnie im jestem wierna podczas organizacji przyjęć dla dzieci, stosując stonowane barwy, wykorzystując wysokiej jakości, naturalne i bezpieczne materiały.

Działam według przygotowanego wcześniej planu

Kreatywne urodziny dla dzieci z animatorem to coś, czego potrzebujesz, by kolejne urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe i byś mógł dostrzec zachwyt w oczach swojej pociechy.